PROMOCJE PARTNERSKIE

Jesień to pora roku, kiedy zachodzi wiele zmian nie tylko w przyrodzie, ale również w naszej garderobie. Na bok odkładamy zwiewne sukienki, aby zrobić miejsce na ciepłe swetry. Warto również pomyśleć o butach! Jeżeli jeszcze nie masz pomysłu, idealną propozycją będą sztyblety od marki Deichmann!

https://aliganza.prowly.com/73910-sztyblety-deichmann-wygoda-i-klasyka-w-jednym

Jeśli nie widzisz dobrze tego maila, zobacz go w przeglądarce
Odbierz bon
DROGI KLIENCIE !

Z przyjemnością informujemy, że przyznaliśmy Ci bon podarunkowy o wartości 250 zł do sieci sklepów Rossmann w Polsce. Przyznany bon możesz wykorzystać w każdym momencie, w dowolnym sklepie Rossmann w Polsce. Aby potwierdzić rejestrację bonu, kliknij w poniższy odnośnik, a następnie zweryfikuj swój adres e-mail.

Po wprowadzeniu podstawowych danych, bon zostanie do Ciebie wysłany za pośrednictwem poczty kurierskiej DHL. Prosimy oczekiwać na informację od kuriera.

Wszystko zaczyna się od kliknięcia!

W najnowszej kampanii House nie zabrakło humoru, dobrej zabawy oraz odważnych stylizacji. W pełnym niespodzianek filmie, który w przewrotny sposób opowiada o zakupach online, dowiecie się, że jeśli czegoś potrzebujecie, wystarczy tylko CLICK, a Mr House, którego za chwilę poznacie, jest zawsze gotowy do działania. W końcu jest tyle powodów do klikania!